O nas

Dla bezpieczeństwa pupili i państwa wygody nasza lecznica jest otwarta 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. W trosce o zdrowie zwierząt nie idziemy na kompromisy.

Przyjdź lub zadzwoń!

Całodobowa Klinika Weterynaryjna „Puławska” powstała na początku 2011 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na całodobowe usługi weterynaryjne na obrzeżach Warszawy. Oferujemy państwu kompleksową opiekę weterynaryjną dla zwierząt towarzyszących, w tym pełne i nowoczesne zaplecze diagnostyczne, konsultacje specjalistyczne, całodobową opiekę szpitalną oraz rehabilitację zwierząt. Personel naszej placówki stanowią doświadczeni i stale pogłębiający swoją wiedzę lekarze interniści, specjaliści oraz personel pomocniczy.

W naszej Klinice oferujemy szeroką gamę preparatów weterynaryjnych oraz pielęgnacyjnych, a także karmy specjalistyczne. Posiadamy uprawnienia do wystawiania paszportów dla zwierząt towarzyszących.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

logo ncbr

Całodobowa Klinika Weterynaryjna „Puławska” s.c. Igor Bissenik, Małgorzata Ściskalska, Joanna Soldaty-Bissenik, Monika Cygańska jest współwykonawcą projektu pn. „Metoda leczenie dużych ubytków tkanki kostnej u chorych onkologicznych z wykorzystaniem inżynierii tkankowej in vivo”

Projekt współfinansowany/finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Strategicznego Programu Badań Naukowych i Prac Rozwojowych „Profilaktyka i leczenie chorób cywilizacyjnych” STRATEGMED