Całodobowa Klinika Weterynaryjna "PUŁAWSKA"

Obowiązkowa rejestracja wizyt

UMÓW WIZYTĘ

Przypadki zagrażające życiu przyjmujemy poza kolejnością

mgr inż. Iza Mataśka

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na kierunku Behawiorystyka zwierząt i dyplomowana fizjoteraputka po Studium Fizjoterapii Zwierząt w Warszawie. Pracę ze zwierzętami rozpoczęła w wieku 15 lat podczas wolontariatu w Schronisku dla Zwierząt w Bydgoszczy oraz w programie ”Lira” poświęconemu nauce pożądanych zachowań starszych i problematycznych psów, aby łatwiej było im znaleźć dom.
 
Organizatorka wielu zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży z zakresu bezpiecznych kontaktów ze zwierzętami oraz zajęć doszkalających dla studentów z zakresu behawioru i dobrostanu zwierząt. Podczas studiów aktywna członkini kół naukowych biorąca udział w badaniach i seminariach. 
 
Pasjonatka terapii mięśniowo – powięziowych i masaży relaksacyjnych mających za zadanie rehabilitować nie tylko ciała ale też zrelaksować umysły podopiecznych. Nieustannie poszerza wiedzę z zakresu rehabilitacji pacjentów ortopedycznych i neurologicznych. Swoje umiejętności rozwijała w ośrodkach rehabilitacji zwierząt i całodobowych lecznicach weterynaryjnych, pomagając pacjentom w stanach nagłych i przewlekłych.