Całodobowa Klinika Weterynaryjna "PUŁAWSKA"

Obowiązkowa rejestracja wizyt

UMÓW WIZYTĘ

Przypadki zagrażające życiu przyjmujemy poza kolejnością

mgr inż. Olga Blauth

Absolwentka Wydziału Nauk o Zwierzętach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich oraz interdyscyplinych studiów drugiego stopnia na kierunku Neurobiologia, prowadzonego przez cztery uczelnie w Poznaniu. 

Jej przygoda z fizjoterapią zwierząt rozpoczęła się w 2018 roku, kiedy ukończyła kurs masażu psów i kotów w Studium Fizjoterapii Zwierząt w Warszawie. W 2019 roku ukończyła kurs „Zoofizjoterapeuta psów i kotów”. Zainteresowanie technikami manualnymi wykorzystywanymi w rehabilitacji oraz osteopatią skłoniły ją do podjęcia studiów w International School of Osteopathy for Animals. 

Obecnie rozpoczyna doktorat w Warszawskiej Szkole Doktorskiej Nauk Ścisłych i BioMedycznych realizowany w Instytucie Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN. 

Stale rozwija swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu rehabilitacji psów i kotów. Szczególnie ważna dla niej jest w pracy terapia manualna oraz ciągłe rozwijanie swojej wiedzy i umiejętności. 

Prywatnie posiadaczka trzech psów.